شرکت حسابداری تراز محاسب ثنا

امروزه با توجه به تغییر استاندارد های حسابداری و قانون مالیات های مستقیم کشورمان ایران ، بلطبع حرفه حسابداری و تکالیف مالیاتی شرکت ها نیز دستخوش تغییرات بسیاری گردیده است.

مشهود است همه شرکت ها برای مجموعشان نیاز به یک واحد مالی دارند که باید به تهیه ثبت اسناد حسابداری، تراز سود و زیان ،بستن حسابها، ارائه گزارشات مدیریتی، بهای تمام شده و … بپردازد و اقداماتی جهت انجام تکالیف مالیاتی مانند تنظیم و تسلیم گزارشات  فصلی، ارزش افزوده، لیست بیمه و مالیات، رد کردن اظهارنامه عملکرد و دفتر نویسی و در آخر دفاع مالیاتی و …. ترتیب اثر نماید .

تراز محاسب ثنا بعنوان یک شرکت حسابداری شناخته شده و فعال در تهران کلیه خدمات حسابداری مورد نیاز مشتریان را ارائه می نماید که برون سپاری خدمات حسابداری و مالیاتی ، اعزام نیرو ، تحریر دفاترو کلیه کارهای مالی و مالیاتی و بیمه بخشی از خدمات ما بعنوان یک شرکت حسابداری تراز محاسب ثنا می باشد، در ادامه به جزئیات خدمات حسابداری می پردازیم با ما همراه باشید.

شرکت حسابداری و حسابرسی تراز محاسب ثنا
شرکت حسابداری و حسابرسی تراز محاسب ثنا

اخذ دفاتر قانونی برای شرکت های ثبت شده در تهران (دفاتر روزنامه و دفاتر کل):

اولین مرحله بعد از ثبت شرکت باید اقدام به گرفتن دفاتر قانونی کرد که همه شرکت ها و حتی شرکت های تازه تاسیس نیاز به اخذ دفاتر دارند که اقدامات آن بطور کامل توسط تراز محاسب ثنا انجام میگردد.

اخذ کد اقتصادی برای شرکت های ثبت شده در تهران

شرکتهای تازه تاسیس نیاز به گرفتن کد اقتصادی ، گواهی ارزش افزوده ، اخذ کد کارگاهی، گرفتن دفاتر مالیاتی (دفتر روزنامه و دفتر کل) رو دارند و هر شرکت برای کلیه فعالیت های مالیاتی باید کد اقتصای داشته باشد که باید از طریق تشکیل پرونده و انجام روند اداری در اداره مالیات مربوطه نسبت به گرفتن کد اقتصادی خود اقدام نماید که شرکت حسابداری تراز محاسب ثنا از پایه کلیه مراحل مالیاتی از پیش ثبت نام کد اقتصادی تا اخذ کد اقتصادی را ارائه میدهد.

اخذ گواهی ارزش افزوده:

یکی دیگر از خدمات شرکت حسابداری تراز محاسب ثنا اخذ گواهی ارزش افزوده است که شرکتها باید اقدام به گرفتن گواهی ارزش افزوده داشته باشند که شرکت حسابداری تراز محاسب ثنا از صفر تا صد کلیه امور را انجام می دهد.

اخذ کد کارگاهی بیمه:

کلیه شرکتها اعم از شرکتهای قدیمی و شرکت های تازه تاسیس برای رد کردن لیست بیمه نیروهای خود نیاز به داشتن کد کارگاهی دارند که برای گرفتن کد کارگاهی یکسری روندهای اداری نیاز هست  که شامل تشکیل پرونده فیزیکی و گرفتن کد کارگاهی میباشد شرکت ها برای ارسال لیست بیمه و مالیات شرکت میتوانند کلیه امور مالیاتی شرکتشان رو برون سپاری کنند و این کار از نظر هزینه برای شرکتها کاملا به صرفه هست و دیگر نیاز ندارند برای امور مالیاتی نیرو ثابت داشته باشند که هزینه حقوق شرکت بالا باشد.

اعزام نیرو :

یکی از مهمترین موارد انتخاب نیروی مناسب هست شرکت ها نیاز به به داشتن یک شخص مالی یا تیم مالی نسبت به حجم فعالیتشان دارند شرکت هایی که درخواست اعزام نیرو به صورت پاره وقت یا دائم رو دارند تراز محاسب ثنا با فعالیت بعنوان یک شرکت حسابداری در تهران با برخوردار بودن از نیروهای باتجربه و ماهر توان اعزام نیرو به شرکت های مختلف رو دارد. اعزام نیرو از کارآموز تا مدیری مالی از دیگر تفاوت مشهود شرکت حسابداری تراز محاسب ثنا نسبت  سایر شرکت های حسابداری در تهران می باشد تراز محاسب ثنا با بکار گیری نیروهایی مجرب و با ارائه آموزش های لازم و تخصصی در زمینه حسابداری جاری و حسابداری مالیاتی به بهترین شکل کلیه امور مالی و مالیاتی رو انجام میدهد .

برون سپاری خدمات مالیاتی شرکتها :

عموم شرکت ها نسبت به فعالیتشان نیاز ندارند نیرو داخل شرکت مستقر باشد تراز محاسب ثنا برای این مشکل ها چاره اندیشیده بطوری که شرکتهای ثبت شده در تهران با حضور در محل موسسه براحتی میتواند کلیه امور مالیاتی و حسابداری که شامل ارسال لیست بیمه و مالیات، گزارشات فصلی، اظهارنامه ارزش افزوده و عملکرد و…. به تراز محاسب ثنا بسپارد لازم بذکر است این نوع همکاری از نظر هزینه نیز برای شرکت ها مقرون به صرفه می باشد.

خدمات شرکت حسابداری در تهران :

  1. کلیه امور حسابداری جاری(ثبت اسناد حسابداری، صورت سود و زیان ، ترازنامه،بهای تمام شد و بستن حسابها و…
  2. مشاوره مالی و مالیاتی(مشاوره در کلیه امور مالی و مالیاتی (اظهارنامه عملکرد، گزارشات فصلی، اظهارنامه ارزش افزوده ، ارسال لیست بیمه و مالیات، رسیدگی مالیاتی، تحریر دفاتر)
  3. اعزام نیرو (پاره وقت و دائم)
  4. برون سپاری کلیه خدمات مالی و مالیاتی
  5. انجام کلیه امور مالیاتی (معاملات فصلی،لیست بیمه و مالیات،اظهارنامه ارزش افزوده ، اظهارنامه عملکرد، دفاع ،تحریر دفاتر)
  6. مشاوره نرم افزار حسابداری (هر شرکت برای ثبت اسناد مالی خود و گزارشات مالی شرکت نیاز به یک نرم افزار حسابداری مناسب دارند که شرکت تراز محاسب ثنا کلیه مشاوره های لازم در خصوص نرم افزار را به مدیران ، مدیر مالی ها و حسابداران ارائه میدهد.

حرف آخربرای شرکت های تهران :

ودر آخر خدمات شرکت حسابداری تراز محاسب ثنا با بهترین کیفیت و هزینه مناسب صورت می پذیرد که کلیه تعهدات بدون قید و شرط و بند بند در قرارداد اظهار می گردد که خیال مشتریان را از همه لحاظ آسوده خاطر می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا