خدمات حسابداری

خدمات حسابداری

شرکت حسابداری تراز محاسب ثنا با هدف جلب رضایت مدیران شرکت ها و صاحبان کسب و کار با استفاده از اطلاعات صحیح حسابداری و قوانین و چارچوب های استاندارد حسابداری و مالی اماده خدمت گزاری در خصوص :

انجام خدمات حسابداری اینجا کلیک کنید.
انجام کلیه امور حسابداری اشخاص حقوقی وحقیقی  بصورت پاره وقت نیمه  وقت و تمام وقت
مشاوره مالی و اماده سازی سیستم  حسابداری به همراه آموزش
اعزام حسابدار زبده و مجرب  به محل تحت نظارت مدیر مالی شرکت
ایجاد تعریف و اصلاح کدینگ استاندارد حسابداری
ثبت اسناد حسابداری مطابق با استاندارد ها
انجام انبارگردانی
محاسبه ی قیمت تمام شده
بهای تمام شده و گزارشات کالا
تهیه گزارشات مالی و حسابداری منظم و دقیق
برای انجام مراحل ثبت شرکت خود اینجا کلیک کنید.

شرکت‌ها و ارگان‌های بزرگ و کوچک بسیار زیادی در سرتاسر ایران مشغول به کار هستند که هر کدام از آنها، باید به امور حسابداری مجموعه‌ی خود رسیدگی کنند. در دنیای امروز، خدمات حسابداری مفهوم تازه‌ای پیدا کرده است، به ‌طوری که، دیگر مثل گذشته نمی‌توان امور مالی، مالیاتی و… سازمان‌ها را به شکل سنتی انجام داد.

شرکت‌ها برای بررسی شرایط مالی و داخلی و بهبود عملکرد فعالیت‌های مالی خود، نیاز به اطلاعات دقیق حسابداری دارند. همچنین، ارگان‌های نظارتی هم لیست دقیقی از وضعیت مالی شرکت‌ها دریافت می‌کنند و هرگونه اهمال و سهل‌انگاری در ارائه‌ی دفاتر و گزارش‌ها از سوی شرکت‌ها، منجر به جریمه‌ی آن‌ها خواهد شد.شرکت‌ها و ارگان‌های بزرگ و کوچک بسیار زیادی در سرتاسر ایران مشغول به کار هستند که هر کدام از آنها، باید به امور حسابداری مجموعه‌ی خود رسیدگی کنند.

در دنیای امروز، خدمات حسابداری مفهوم تازه‌ای پیدا کرده است، به ‌طوری که، دیگر مثل گذشته نمی‌توان امور مالی، مالیاتی و… سازمان‌ها را به شکل سنتی انجام داد. شرکت‌ها برای بررسی شرایط مالی و داخلی و بهبود عملکرد فعالیت‌های مالی خود، نیاز به اطلاعات دقیق حسابداری دارند. همچنین، ارگان‌های نظارتی هم لیست دقیقی از وضعیت مالی شرکت‌ها دریافت می‌کنند و هرگونه اهمال و سهل‌انگاری در ارائه‌ی دفاتر و گزارش‌ها از سوی شرکت‌ها، منجر به جریمه‌ی آن‌ها خواهد شد.

شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف، برای انجام امور حسابداری خود، از یک حسابدار یا تیم حسابداری استفاده می‌کنند. تعداد افرادی که در تیم حسابداری یک شرکت مشغول به انجام خدمات حسابداری هستند، بسته به گستردگی و حجم کاری فعالیت‌های شرکت است. ثابت ‌شده است که انجام درست و اصولی حسابرسی، امور مالیاتی و امور مالی، باعث کاهش هزینه‌های سالیانه‌ی شرکت شده و یک مزیت رقابتی به ‌حساب می‌آید.
اخیراً مشخص ‌شده که کمک گرفتن از افراد متخصص و برون‌سپاری امور حسابداری، می‌تواند در کاهش زمان انجام امور، کاهش هزینه‌های شرکت و افزایش کیفیت نهایی گزارش‌های حسابداری، تأثیر چشمگیری داشته باشد. برای این منظور، شرکت حسابداری  تراز محاسب ثنا در این زمینه شکل‌گرفته‌ است تا با استفاده از دانش روز، سامانه‌ها و تکنولوژی‌های نوین، خدمات حسابداری باکیفیتی را به مشتریان خود عرضه دهد.
شرکت‌هایی که هنوز با شیوه‌های سنتی قصد دارند در این دنیای پویا و رقابتی به کسب‌و‌کار خود ادامه دهند، اگر نمی‌خواهند شاهد نابودی کسب‌وکارشان باشند، به زودی مجبور به تغییر سیستم کاری خود هستند. در جهان امروز، دقت و سرعت، حرف اول و آخر را برای موفقیت در کسب‌و‌کار می‌زنند.

حسابداری چیست و چرا شرکت‌ها نیاز به خدمات حسابداری دارند؟

اطلاعات مالی یک شرکت، ارگان یا مجموعه، باید جمع‌آوری و طبقه‌بندی شوند، سپس این اطلاعات طبقه‌بندی‌شده، باید به‌صورت خلاصه‌وار (بر اساس اصول مشخص حسابداری) ثبت و نگهداری شوند. اطلاعات مالی، مالیاتی و حسابرسی، در چند فرم خاص تهیه می‌شوند. بسیاری از مواقع فقط مدیران سازمان نیاز به مطالعه‌ی این گزارش‌ها دارند، اما بعضی اوقات نیز اطلاعات باید به ارگان‌هایی مثل بانک، دارایی و اداره‌ی مالیات، تسلیم شوند.
حسابداری زبانی مشترک بین کارشناسان مالی و حسابداران است که به ثبت و بررسی امور مالی داخل و بیرون یک مجموعه می‌پردازد. در دنیای امروز، افرادی که این کار را انجام می‌دهند، باید از تحصیلات دانشگاهی و اطلاعات به‌روز برخوردار باشند. در ادامه، بیشتر در مورد اهمیت مشورت با کارشناسان مالی و سپردن امور حسابداری خود به آن‌ها صحبت می‌کنیم.

نقش پررنگ شرکت حسابداری در انجام درست و به ‌موقع امور

یک شرکت‌ حسابداری، مجموعه‌ای متشکل از کارشناسان مالی و حسابداران تحصیل‌کرده و باتجربه‌ است که به امور مالی، مالیاتی و خدمات حسابداری شرکت‌ها، ادارات و کارکنان می‌پردازد. شرکت‌های حسابداری و حسابرسی، در صنایع مختلف، کارخانه‌ها، مؤسسات و انواع شرکت‌ها فعالیت دارند و سریع‌ترین و درست‌ترین جواب را پیش پای شما می‌گذارند.
شرکت تراز محاسب ثنا مجموعه‌ای از کارشناسان مالی و حسابداران توانمند است که می‌تواند در بخش‌های مشاوره، راه‌اندازی سیستم‌های حسابداری، امور فنی و تمام خدمات حسابداری اجرایی، در کنار شما باشد. در بازه‌های مشخصی از سال که شرکت‌ها موظف به تنظیم و ارائه‌ی اظهارنامه‌ی مالیاتی و مالیات بر ارزش‌افزوده هستند، وجود یک تیم باسابقه، می‌تواند فشار و استرس کاری را کاهش داده و تمرکز را به کارکنان و مدیریت برگرداند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا